ATP- Novice

Bedene z veliko muke izločil povabljenca na Sardiniji

CAGLIARI, ITALIJA - Aljaž Bedene se je skozi šivankino uho uvrstil v 2. krog ATP 250 turnirja v Italiji.
Hubert Hurkacz presenetljivi zmagovalec ATP 1000 turnirja v Miamiju

MIAMI, ZDA - Polajk se bo po zmagi na mastersu v Miamiju prvič zavihtel v TOP20.
Ob odsotnosti velike trojke le en 30-letnik v četrtfinalu Miamija, presenečenje je Korda

MIAMI, ZDA - Teniški masters v Miamiju je letos osiromašen za vse tri člane velike trojke in svojo priložnost za naskok na lovoriko iščejo mladci.
Nišikori po skoraj treh urah strl Bedeneta v Miamiju

MIAMI, ZDA - Prvi slovenski teniški lopar je prikazal izjemno igro v 2. krogu mastersa v Miamiju, žal pa je proti favoriziranemu Japoncu klonil po...
Miami: Bedene po zmagi nad Fabbianom ponovno z Nišikorijem

MIAMI, ZDA - Najboljši slovenski tenisač Aljaž Bedene je dobil 1. krog na mastersu v Miamiju.
Aleksander Zverev dobil dvoboj mladih zvezd in osvojil Acapulco!

Na teniškem ATP 500 turnirju v Acapulcu sta se v finalu pomerila prvi in drugi nosilec!
Karacev dvignil prvo lovoriko na ATP turneji

DUBAJ, ZAE - Aslan Karacev je nova zvezda na teniškem parketu. Pečat je pritisnil na letošnjem OP Avstralije, sedaj pa je osvojil svojo prvo lovoriko.
Nišikori v Dubaju ustavil Bedeneta

DUBAJ, ZAE - Japonec Keji Nišikori je bil na ATP 500 turnirju v Dubaju v osmini finala prevelik zalogaj za Aljaža Bedeneta.