ATP- Novice

Kavčič po neizprosnem boju obstal v kvalifikacijah ATP turnirja v Antalyi

ANTALYA, TURČIJA - Blaž Kavčič je izgubil odločilni obračun kvalifikacij na ATP250 turnirju v Turčiji.
ATP: Kavčič z zmago v kvalifikacijah Antalye odprl sezono 2021

ANTALYA, TURČIJA - Blaž Kavčič je kot prvi slovenski tenisač stopil na sceno največjih turnirjev.
Teniška organizacija ATP je dopolnila koledar začetka sezone

Pri ATP-ju so objavili prenovljen urnik tekmovanj na začetku leta 2021.
Medvedjev prihranil najboljše za konec in osvojil zaključni turnir osmerice v Londonu

LONDON, V.B. - London oz. zaključni turnir osmerice sezone ima novega junaka. To je ruski tenisač Daniil Medvedjev.
Prvopostavljena Arina Sabalenka končala sezono v Linzu kot zmagovalka

LINZ, AVSTRIJA - Belorusinja Arina Sabalenka je fantastično zaključila 'čudno' sezono 2020, v Linzu je prišla do tretje letošnje lovorike.
Sofija: Jannik Sinner pri devetnajstih letih do prvega naslova

SOFIJA, BOLGARIJA - Zmagovalec ATP turnirja v bolgarskem glavnem mestu je mladi Italijan Jannik Sinner.
Daniil Medvedjev ohladil Aleksandra Zvereva v finalu Pariza!

Ruski tenisač je ob koncu sezone le prišel do naslova na ATP turneji!
Miloš Raonič izločil Aljaž Bedeneta v Parizu!

Najboljši slovenski teniški igralec je izpadel v uvodnem krogu mastersa v glavnem mestu Francije!