Challenger/ITF- Novice

Rola dobro začel v Knoxvillu, Kavčič takoj poražen

KNOXVILLE, ZDA - V ameriškem Knoxvillu poteka turnir serije Challenger na katerem igrata dva slovenska tenisača. Blaž Kavčič je izgubil v 1. krogu, Blaž Rola pa je preskočil uvodni krog.
Slovenski finale dvojic v Charlottesvillu, lovoriko odnaša Blaž Rola

CHARLOTTESVILLE, ZDA - Na teniškem Challengerju sta se v finau dvojic srečala dva slovenska tenisača.
Blaž Rola izpadel v četrtfinalu, a bo igral v finalu dvojic proti Blažu Kavčiču!

Po dokaj hitrem izpadu med posamezniki bosta slovenska tenisača za uteho igrala v finalu dvojic!
Blaž Rola v 3. krogu Charlottesvilla

CHARLOTTESVILLE, ZDA - Drugi slovenski tenisač Blaž Rola je zmagal v uvodnem krogu na Challengerju v Charlottesvillu.
Pospisil v Charlottesvillu ugnal Kavčiča po dveh izenačenih nizih

CHARLOTTESVILLE, ZDA - Blaž Kavčič je izgubil v 2. krogu Challengerja v ZDA.
Blaž Kavčič

Blaž Kavčič "stresel" Donalda Younga!

Slovenski tenisač je kljub nestanovitni formi prešel v nadaljnji krog tekmovanja!
Kavčič po dobljenem nizu popustil in izgubil v 2. krogu Challengerja v Brestu

BREST, FRANCIJA - Nekoč najboljši slovenski tenisač, sedaj pa tretji in 264. na ATP lestvici Blaž Kavčič je izgubil v 2. krogu Challengerja v...
Kavčič po dveh tajbrejkih v 2. krog Challengerja v Brestu

BREST, FRANCIJA - Blaž Kavčič se je uvrstil v 2. krog Challengerja v francoskem Brestu.