Grand Slam- Novice

Po še eni odlični predstavi bo Zidanškova v 3. krogu igrala z Alize Cornet

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Tamara Zidanšek se je zanesljivo uvrstila v 3. krog OP Avstralije.
Zidanškova v dih jemajočem tajbrejku v 2. krog OP Avstralije

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Najboljša slovenska teniška igralka je v dramatičnem obračunu premagala Nizozemko Arantxo Rus.
Juvanova na OP Avstralije zapravila ogromno vodstvo v obeh nizih ter izpadla

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Druga najboljša slovenska teniška igralka Kaja Juvan je izgubila v 1. krogu letošnjega OP Avstralije.
Slovenci po izpadu Role v kvalifikacijah OP Avstralije brez predstavnika v moški konkurenci

MELBOURNE, AVSTRALIJA - Drugi najboljši slovenski tenisač Blaž Rola je izgubil prvi kvalifikacijski obračun na OP Avstralije ter seveda izpadel.
Đokovič podlegel pritisku. Medvedjev s popolno taktiko prekrižal načrte Srba o koledarskem grand slamu

NEW YORK, ZDA - Koledsrski grand slam še naprej ostaja nedotaknjen vse od leta 1969, ko ga je kot edini v odprti dobi tenisa osvojil Rod Laver.
Nikoli videno: Emma Raducanu prva kvalifikantka z zmago na grand slamih

NEW YORK, ZDA - V najstniškem finalu OP ZDA se je zmage razveselila Britanka Emma Raducanu.
Đokovič najboljši vseh časov ali Medvedjev prvič ?

NEW YORK, ZDA - V nedeljo ob 22. uri nas čaka izjemno finale zadnjega turnirja za grand slam v sezoni, OP ZDA.
Presenetljiv mladostni finale deklet na OP ZDA

NEW YORK, ZDA - Na zadnjem turnirju za grand slam v New Yorku se bosta v finalu udarili najstnici.