Grand Slam- Novice

Na OP ZDA izpadli tudi Zidanškova in Juvanova

NEW YORK, ZDA - Slovenskih nastopov v posamični konkurenci OP ZDA je bilo konec po 2. krogu.
Kvitova v eni uri izločila Hercogovo

NEW YORK, ZDA - Čehinja Petra Kvitova je bila pričakovano precej boljša tekmica v 1. krogu OP ZDA od Polone Hercog.
Juvanova in Zidanškova suvereno v 2. krog OP ZDA

NEW YORK, ZDA - Obe slovenski prestavnici, ki sta nastipili prvi dan tekmovanja v Flushing Meadwsu, sta svoje delo opravili z odliko.
Rola zapravil vodstvo niza in glavni del Odprtega prvenstva ZDA

NEW YORK, ZDA - Švicar Henri Laaksonen je bil v zaključku tekme boljši od Blaža Role in mu preprečil glavni del OP ZDA.
Rola korak pred drugim nastopom v glavnem delu OP ZDA

NEW YORK, ZDA - Blaž Rola je v glavnem delu Odprtega prvenstva ZDA igral le v svojem debiju leta 2014.
Blaž Rola gladko čez 1. krog kvalifikacij OP ZDA!

Drugi najboljši slovenski tenisač je dobro začel kvalifikacije v New Yorku!
Kavčič ekspresno končal kvalifikacije OP ZDA

NEW YORK, ZDA - Slovenski teniški igralec Blaž Kavčič je predal v 1. krogu kvalifikacij Odprtega prvenstva ZDA še pred uradnim porazom.
Đokovič po šesti wimbledonski zmagi ob bok Federerju in Nadalu z 20 grand slami

LONDON, V.B. - Srb Novak Đokovič je osvojil 20 turnir velike četverice in je skupaj na vrhu s Federerjem in Nadalom.