Teniški barometer- Novice

Italijanka Jasmine Paolini v Portorožu do prvega kariernega naslova

PORTOROŽ, SLOVENIJA - V Portorožu se je v nedeljo končal teniški turnir WTA Zavarovalnica Sava Portorož. Ženski turnir se je na Obalo vrnil po 11 letih, zmagovalka pa je postala Italijanka Jasmine Paolini. V finalu je z 2:0 v nizih...
18-letna Clara Tauson zmagovalka Luksemburga

LUKSEMBURG - V finalu WTA turnirja v dvorani v Luksemburgu je Danka Clara Tauson po treh nizih premagala branilko naslova Jeleno Ostapenko.
Đokovič podlegel pritisku. Medvedjev s popolno taktiko prekrižal načrte Srba o koledarskem grand slamu

NEW YORK, ZDA - Koledsrski grand slam še naprej ostaja nedotaknjen vse od leta 1969, ko ga je kot edini v odprti dobi tenisa osvojil Rod Laver.
Nikoli videno: Emma Raducanu prva kvalifikantka z zmago na grand slamih

NEW YORK, ZDA - V najstniškem finalu OP ZDA se je zmage razveselila Britanka Emma Raducanu.
Ivaška ujel prvi karierni naslov v Winston Salemu

WINSTON SALEM, ZDA - Na teniškem turnirju serije ATP 250 v Winston Salemu je za malo senzacijo poskrbel Ilija Ivaška iz Belorusije.
Svitolina po bronu na olimpijadi do naslova v Chicagu

CHICAGO, ZDA - Elina Svitolina iz Ukrajine je dvignila prvo lovoriko v letošnji sezoni.
Anett Kontaveit v Clevelandu do drugega naslova v karieri

CLEVELAND, ZDA - Drugopostalvjena teniškega WTA 250 turnirja v Clevelandu Anett Kontaveit je uspela prekiniti niz petih zaporednih porazov v finalih.
Olimpijski prvak Zverev suvereno do naslova v Cincyju

CINCINNATI, ZDA - Aleksander Zverev je po zlatem olimpijskem odličju dvignil pokal tudi na mastersu v Cincinnatiju.