Teniški barometer- Novice

Karacev premagal Čiliča in osvojil turnir v Moskvi

MOSKVA, RUSIJA - Domačin Aslan Karacev je dvignil lovoriko na ATP turnirju serije 250 v Moskvi.
Po dveh letih spet do naslova. Nastja Kolar zmagovalka ITF turnirja v Sozopolu.

SOZOPOL, BOLGARIJA - Slovenska teniška igralka Nastja Kolar se udobno počuti na ITF turnirjih. Ta teden je slavila v Sozopolu.
V enem najbolj presenetljivih finalov Indian Wellsa je slavil Britanec Cameron Norrie

INDIAN WELLS, ZDA - Britanski teniški igralec Cameron Norrie je presenetljiv zmagovalec prestavljenega ATP 1000 turnirja v kalifornijski puščavi.
Največji uspeh Paule Badose. Po treh urah trilerja je slavila v Indian Wellsu.

INDIAN WELLS, ZDA - Španka Paula Badosa je v finalu močnega WTA 1000 turnirja v Indian Wellsu strla nekdanjo dvakratno prvakinjo Viktorijo Azarenko.
Ni peska, ni problema za Casperja Ruuda. Norvežan je slavil v San Diegu.

SAN DIEGO, ZDA - Norvežan Casper Ruud je zmagal na ATp 250 turnirju v San Diegu, v finalu je bil razred zase.
Sinner spet blestel v Sofiji

SOFIJA, BOLGARIJA - Jannik Sinnner je v finalu ATP 250 turnirja v Sofiji nadigral Gaela Monfilsa.
Muguruza zmagovalka WTA 500 turnirja v Chicagu

CHICAGO, ZDA - Španka Garbine Muguruza je osvojila drugi letošnji naslov potem, ko je bila najboljša na WTA 500 turnirju v Chicagu.
Van Uytvanckova perfektna, dobila je še peti finale in v Nur Sultanu šokirala domačo favoritinjo

NUR SULTAN, KAZAHSTAN - Alison Van Uytvanck je v finalu WTA 250 turnirja v Nur Sultanu kot 2. nosilka premagala 1. nosilko in domačo favoritinjo.