Conchita Martinez: ''Nišikori je bil 12 minut na stranišču, ker se je tuširal''

17.08.2016
Conchita Martinez pravi, da je imel Keji Nišikori očitno čas za tuširanje med nizoma.

V tekmi za bronasto olimpijsko odličje sta se merila Keji Nišikori in Rafael Nadal, Japonec pa si je za potrebo med drugim in tretjim nizom vzel kar 12 minut.

Na tako dolgo odsotnost iz terena se je javila tudi Conchita Martinez. ''Neverjetno je, da je bil tako dolgo na stranišču, verjetno je dobil dovoljenje za tuširanje'', je napisala na Twitterju.

O Nišikorijevem daljšem odmoru pa je Nadal dejal: ''Na ATP turneji je boljša organizacija kot na ITF turnirjih. Ne bi o tem, toda, če se vrneš po dveh brejkih zaostanka in 2-5, dobiš niz, tekmec pa nato ostane na stranišču 12 minut je logično, da ti to ni ravno všeč. Na OP Ria mi niso pustili niti preobleči hlač'', se je Rafa spomnil na lanskoletne težave s sodnikom Carlosom Bernardesom, ki ga je opozoril zaradi prekoračitve časa.