Robby Ginepri zaustavil Aljaža Bedeneta v Delray Beachu!

16.02.2015
Slovenski tenisač Aljaž Bedene je zaključil z nastopi na ATP250 turnirju v ZDA!

DELRAY BEACH, ZDA - Po odličnem začetku sezone je 25-letnemu Aljažu Bedenetu (111.) na zadnjih dveh ATP turnirjih padla forma. Tako kot v Zagrebu je tudi v Delray Beachu obstal v 2. krogu kvalifikacij za glavni del. Tokrat je bil zanj "usoden" 32-letni ameriški veteran Robby Ginepri (220.)., ki ima v lasti 3 naslove iz ATP turnirjev, a to je bilo že leta nazaj. Američan je slavil s 6:3, 6:4 v nizih!

V 1. nizu je bila igra dokaj izenačena, Aljaž je bil boljši pri izkoristku prvega, Robby pa 2. servisa. Odločal je boljši izkoristek brejk priložnosti. Slovencu je uspel en, Američanu dva brejka. Tudi 2. niz je bil na las podoben prvemu. Ginepri je izkoristil obe brejk priložnosti, Bedene le 1 od 3. Vse skupaj je trajalo 1 uro in 11 minut!

Aljaž Bedene je ostal brez ATP točk in si priigral 390$!