Teniški barometer- Novice

Hubert Hurkacz brez pompa do naslova v Delray Beachu

DELRAY BEACH, ZDA - Zmagovalec ATP turnirja serije 250 v Delray Beachu je Poljak Hubert Hurkacz.
Abu Dabi: Superiorna Arina Sabalenka do tretje zaporedne lovorike na WTA turnirjih

ABU DABI, Z.A.E. - Belorusinja Arina Sabalenka ima tri zaporedne naslove in 15 zaporedno dobljenih dvobojev. Ta teden je slavila še na WTA500...
Alex de Minaur po predaji Bublika zaradi poškodbe do naslova v Antalyi

ANTALYA, TURČIJA - Avstralec Ale de Minaur je zmagovalec ATP turnirja serije 250 v turški Antalyi.
Juvanova po super tajbrejku prekratka v finalu dvojic v Dubaju (ITF)

DUBAJ, Z.A.E. - Slovenska teniška igralka Kaja Juvan je igrala v finalu dvojic ITF WTT turnirja v Dubaju.
Medvedjev prihranil najboljše za konec in osvojil zaključni turnir osmerice v Londonu

LONDON, V.B. - London oz. zaključni turnir osmerice sezone ima novega junaka. To je ruski tenisač Daniil Medvedjev.
Prvopostavljena Arina Sabalenka končala sezono v Linzu kot zmagovalka

LINZ, AVSTRIJA - Belorusinja Arina Sabalenka je fantastično zaključila 'čudno' sezono 2020, v Linzu je prišla do tretje letošnje lovorike.
Tamara Zidanšek in Arantxa Rus osvojili Linz!

Slovenska teniška igralka je zmagovito zaključila turnir v Avstriji!
Sofija: Jannik Sinner pri devetnajstih letih do prvega naslova

SOFIJA, BOLGARIJA - Zmagovalec ATP turnirja v bolgarskem glavnem mestu je mladi Italijan Jannik Sinner.