Očetu teniške igralke Jelene Dokić so potrdili 15-mesečno zaporno kazen zaradi grožnje avstralski veleposlanici Claire Birgin.
Ker se veleposlanica ni udeležila glavne razprave meseca junija, se je sojenje odvilo ta mesec, čeprav je Claire Birgin spet zastopala njena odvetnica. Z obzirom na navedeno, je odvetnica Damirja Dokića vložila še eno pritožbo, a je 15-mesečna zaporna kazen za Dokića skoraj 100%.
![]() |
V hiši Damira Dokića (50) so našli 7 lovskih pušk, pištolo znamke Beretta (legalno) in 2 bombi ter 20 metkov kalibra 257 za katere ni imel dovoljenja |
Dokiću bodo sodili tudi zaradi nedovoljenega nošenja orožja in posesti ročnih bomb, ki so mu jih našli med preiskavo doma. Naj vas spomnimo, da je Damir Dokić grozil veleposlanici, da bo na njen avto izstrelil raketo. Dokič je še povedal, da je bil jezen na intervju, ki ga je dala njegova hčerka Jelena Dokić za avstralski magazin "Sport & Style" v katerem je Jelena obtožila očeta, da je izvajal fizično in psihično nasilje nad njo.
Po aretaciji se je Damir Dokić branil, da je vse izrekel v jezi in afektu.
pripravil: L.S. (delni vir: hr-tenis.com)
foto: daylife.com
Kje kupujete teniško opremo ?
Komentarji