Đoković se je znesel nad majico, a neslavno pogorel

13.07.2015
LONDON, VELIKA BRITANIJA - Besni Novak Đoković je po koncu drugega niza finala v Wimbledonu poskušal strgati svojo majico, ki pa se je izkazala za zelo vzdržljivo.

Roger Federer je v drugem nizu finalnega obračuna v Londonu ubranil sedem set priložnosti svojega nasprotnika Novaka Đokovića in z rezultatom 12:10 v podaljšani igri izid poravnal na 1:1 v nizih.

Nole, ki mu je za praktično neulovljivo vodstvo zmanjkala le pika na i, je bil razjarjen, svojo jezo pa je poskušal znesti nad majico znamke Uniqlo. Japonski proizvajalec se lahko pohvali z vzdržljivim materialom, saj prvemu igralcu sveta, ki se je oblačila lotil v stilu stripovskega junaka Hulka, majice ni uspelo strgati, zato se jo je znebil na bolj konvencionalen način.

Đoković je v nadaljevanju zaigral še bolj prepričljivo in se po štirih nizih veselil devete zmage na turnirjih za Grand Slam.

pripravil: Ž. J.