Igralci že planirajo začetek sezone, oba Djokovića v Brisbanu

18.11.2008

Na turnirju Brisbane International, ki se začne takoj v prihodnjem letu in je en pripravljalnih turnirjev za prvi grand slam sezone v Melbournu, bosta nastopila oba brata Djoković, so sporočila organizatorji.

Novo okronanemu prvaku turnirja Masters Cup Novaku Djokoviću, se bo pridružil tudi mlajši brat Marko Djoković, kjer bosta nastopila skupaj v parih. Marko bo tako prvič igral na avstralskih tleh.

Oba sta se pridružila že prijavljenima, Ani Ivanović in Jo-Wilfriedu Tsongi. Pri dekletih so od boljših potrjene še Na Li in Daniela Hantuchova, pri moških pa Marcos Baghdatis, Gael Monfils, Richard Gasquet in Mardy Fish.

Direktor turnirja v Brisbanu Steve Ayles je povedal: ''Novak bo turnir izkoristil za pripravo na OP Avstralije, Marko pa bo nabiral izkušnje z največjih tekmovanj''.

Marko Djoković je začel na ITF rangu tekmovati septembra 2006, letos pa je septembra dobil tudi povabilo organizatorja za ATP turnir na Tajskem. Mlajši brat Novaka trenira v Nemčiji, prav tako kot je Nole v mlajših letih.

tenisportal.si

foto: Getty Images

Oceni:
Deli z ostalimi:

Komentarji

POVEŽITE SE Z NAMI

ANKETA

Kje kupujete teniško opremo ?


ostale ankete