Murray: Naslov v Indian Wellsu ni realen!

16.03.2009

Britanski teniški igralec Andy Murray predvideva, da ima za naslov na turnirju BNP Paribas Open v ameriški zvezni državi Kalifornija le malo možnosti potem, ko se je vrnil po bolezni.

Prvi britanski igralec se bo danes poskušal prebiti v osmino finala preko Francoza Paula Henrya Mathieuja. 21-letni Murray je v dvoboju s 33. igralcem sveta velik favorit, dobil pa je tudi oba medsebojna obračuna, v Miamiju 2007 in lani v Marseillu, kjer je Francozu v 1 uri prepustil le 4 igre. V uvodnem krogu je Murray premagal Španca Alberta Montanesa v dveh zaporednih nizih.

Britanec Andy Murray pravi, da še ni popolnoma pripravljen

Toda na turnirju v Indian Wellsu nastopa vsa teniška elita in Škot ni ravno prepričan o naslovu, ki bi mu prinesel tudi ček v vrednosti 600,000 ameriških dolarjev. ''To je moj prvi turnir po izostanku zaradi bolezni zato še nisem prepričan v svojo igro. Na turnirju v Miamiju bo že lažje'', se je Murray obrnil že na naslednji turnir, kjer bodo igralci in igralke igrali drugi zaporedni turnir serije masters ali po novem serije 1000. ''Želim si, da bi tu izboljšal svojo igro na višjo raven in pridobil na kontuiniteti'', je še dodal zmagovalec treh lanskih mastersov.

Andy Murray bi se potencijalno lahko konec tedna pomeril v polfinalu s Švicarjem Rogerjem Federerjem.

pripravil: L.S.

foto: zimbio.com

Oceni:
Deli z ostalimi:

Komentarji

POVEŽITE SE Z NAMI

ANKETA

Kje kupujete teniško opremo ?


ostale ankete