Novice

Izjemen uspeh, zgodovinski. Slovenke v polfinalu pokala BJK, nekdanjega FED

Slovenska ženska teniška reprezentanca se je uvrstila v polfinale pokala BJK. Slovenija je danes v Sevilli sicer izgubila s Kazahstanom z 2:1, a se je vseeno uvrstila med zadnje štiri reprezentance. Najprej je Kaja Juvan premagala Anno...
Đokovič s 24. grand slamom le še potrdil status največjega vseh časov

NEW YORK, ZDA - Srbski teniški as Novak Đokovič ruši vse rekorde, na OP ZDA je še popravil svojega v števulu grand slamov.
19-letna Coco Gauff osvojila OP ZDA

NEW YORK, ZDA - Zmagovalka letošnjega Odprtega prvenstva ZDA je domačinka Coco Gauff.
Odlična Kaja Juvan v 3. krogu OP ZDA, čaka jo nastop proti prijateljici in 1. igralki sveta

NEW YORK, ZDA - Kaja Juvan je s fantastično igro rešila še 2. krog na OP ZDA v tenisu.
Juvanova v New Yorku s četrto zmago v 2. krogu

NEW YORK, ZDA - Slovenska teniška igralka Kaja Juvan odlično nastopa na letošnjem OP ZDA.
Ljubljana v središču mesta gosti WTA teniški turnir. Lokaciji sta kar dve.

Tenis Slovenija je danes razkrila lokacijo teniškega stadiona za turnir WTA Zavarovalnica Sava Ljubljana 2023. Glavni teniški stadion, imenovan po...
Alcaraz Đokoviču v finalu Wimbledona preprečil misel na grand slam

LONDON, V.B. - Carlos Alcaraz je v izjemnem finalu Wimbledona po petih nizih premagal Novaka Đokoviča.
Vondroušova še lani gledalka, letos zmagovalka Wimbledona

LONDON, V.B. - Marketa Vondroušova je prva nepostavljena igralka, ki je v odprti dobi tenisa osvojila Wimbledon.