Otroško veselje za Miškino

30.04.2008

Ruska teniška igralak Anastazija Miškina, ki je že skoraj leto dni odsotna iz teniških igrišč je v ponedeljek 28.aprila postala prvič mamica.

Po tem, ko je manjkala skoraj celotno lansko sezono zaradi poškodbe levega stopala, je Miškina sporočila, da je noseča in v ponedeljek je rodila sina po imenu Zhenya (Ženja). Miškina ni potrdila kakšnih možnosti, da bi se še vrnila k tenisu.

Anastazija Miškina je ena prvih ruskih teniških igralk v tem desetletju, ki so krojile ženski teniški vrh. Moskovčanka, ki bo letos dopolnila 27 let, je prva Rusinja z osvojenim OP Francije, kjer je v prvem ruskem Grand Slam finalu premagala Eleno Dementijevo. Miškina je tudi prva Rusinja, ki se je prebila med prvih pet  po letu 1975, ko merijo računalniško lestvico WTA. V svoji karieri je osvojila deset turnirjev, vključno z OP Francije in je bila članica zlate ruske Fed Cup ekipe, ki je osvojila naslov leta 2004 in 2005.

foto: ontennis.com

Oceni:
Deli z ostalimi:

Komentarji

POVEŽITE SE Z NAMI

ANKETA

Kje kupujete teniško opremo ?


ostale ankete