Roddick začel turnirje na pesku z zmago, Federer švignil mimo Canasa

06.05.2008

RIM, ITALIJA- Andy Roddick je začel sezono na pesku s solidnim štartom v drugem krogu turnirja Internazionali BNL d'Italia ATP 2008,  z zmago v ameriškem dvoboju proti Mardy Fishu 6-1, 6-4.

Roddick je tako svoj rezultat proti ameriškemu prijatelju povečal na 8-1.''Težko je igrati proti prijatelju in povrh tega na žalost proti njemu vedno igram odličen tenis', je povedal Roddick. ''Zadovoljen sem z začetkom''.

Za Andyja je bil to drugi dvoboj tega leta na pesku po igranju za reprezentanco v Davis Cupu, ko je premagal Avstrijca Jurgena Melzerja.

Švicar Roger Federer je tudi odlično začel turnir serije Masters v Rimu z zmago v dveh nizih 6-3, 6-3 proti neugodnemu Argentincu Guillermu Canasu. Federer si je z zmago in uvrstitvijo med 16 najboljših popravil statistiko medsebojnih dvobojev z Argentincem na 3-3.

tenisportal.si
foto: AP
 

Internazionali BNL d'Italia 2008
Rim, ITA
Maj 5-11, 2008
Nagradni sklad: $2270000
Podlaga: pesek
Tip: ATP




2.krog:

Andy Roddick (USA) Mardy fish (USA) 61 64

Roger Federer (SUI) Guillermo Canas (ARG) 63 63

 

 

Oceni:
Deli z ostalimi:

Komentarji

POVEŽITE SE Z NAMI

ANKETA

Kje kupujete teniško opremo ?


ostale ankete