Venus Williams : "6 dni bom izklopljena"!Slike, ki jih je posnela sama!

02.03.2009

ACAPULCO, MEHIKA - Po že 41. turnirski zmagi v karieri je Venus Williams zaključila s pisanjem bloga v Acapulcu. V zadnjem je zapisala :

Svoj najboljši dvoboj sem odigrala ravno v pravem času. Težko se je bilo tako hitro prilagoditi na drugačno podlago, a mislim da mi je uspelo. Mislim, da sem se veliko borila in naučila v prejšnjih dvobojih in to pokazala v finalu.



Pri ogrevanju sem se začela počutiti dobro, v dvoboju sem servirala odlično, kar je pomagalo. Tudi ona je igrala dobro, toda odločilo je to kdo ima kontrolo nad točkami in mislim, da sem danes jaz bila tista, ki je imela vajeti v rokah. Ta zmaga mi je pomenila veliko. Dvoboji v finalih turnirja so zame najpomembnejši.



Rada bi obdržala klobuk, a ga želi tudi moj oče. Obljubila sem mu, da ga bo dobil, če zmagam in mislim, da se bom predala in mu ga podarila. Tudi pokal je super, a ga ne bom mogla obdržati. Bila sem vznemirjena, ko sem ga močno držala v rokah.



Res imam dober občutek v zadnjih dveh tednih. Sposobna sem zmagovati zato, ker sem dobro pripravljena in zdrava. Čeprav mi v Avstraliji ni šlo po načrtih, lahko vseeno zmagujem tako kot sem sedaj, če sem zdrava. Veliko sem se naučila iz tistega poraza. To je bil zame zelo težek poraz. Šla sem domov in razmišljala, kako se je to lahko zgodilo po tako dobrih pripravah pred sezono, to je bilo zame nesprejemljivo. Vendar pa je vedno nekaj zaradi česar delaš več in bolje.



Moj naslednji nastop bo v Madison Square Gardenu, do takrat bom pa malo počivala. Ko pridem domov se bom za 6 dni izklopila. Poskušala bom biti brez treningov. Trenutno je moj hobi pilates, včasih pa tudi joga. Prej nisem rada delala vaj, a se je sedaj to spremenilo, hvala bogu! Knjižnico sem spremenila v telovadnico in sedaj hočem pridobiti certifikat za pilates.

Hotel, kjer je bivala Venus v Acapulcu!


Vprašanje dneva : Katera je 1. stvar, ki jo boš naredila, ko prideš domov?

Prva stvar, ki jo bom naredila, ko pridem domov bo ukvarjanje z mojim psičkom(revček) Haroldom, ležanje, pohajkovanje okoli in zapravljanje časa.

To je vse za ta teden. Uživala sem v pisanju bloga, hvala če ste brali. Komaj čakam naslednjega in upam, da bo takrat več akcije... .

Venus

foto : Venus Williams, gettyimages
pripravil : Marjan B.

Oceni:
Deli z ostalimi:

Komentarji

POVEŽITE SE Z NAMI

ANKETA

Kje kupujete teniško opremo ?


ostale ankete