25.07.2011
Po izjemno uspešnih nastopih naših mladincev, si poglejmo nekaj fotografij, ki so nastale po zmagoslavju Nastje Kolar in uspešnih nastopih Nika Razborška, Mateja Leljaka in Tjaše Šrimf.

Nastja Kolar je na najboljši način končala mladinsko kariero in sicer z osvojitvijo naslova evropske mladinske prvakinje v tenisu. To ji je uspelo na evropskem mladinskem prvenstvu do 18 let, ki je ta teden potekalo v Klostersu, v Švici. Seveda pa je potrebno ob tem poudariti da sta Matej Leljak in Nik Razboršek osvojila srebrno medaljo v igri dvojic in da je Nik Razboršek v konkurenci posameznikov osvojil končno 3. - 4. mesto, enako uvrstitev pa je zabeležila tudi dvojica Nastja Kolar in Tjaša Šrimf. Vsem našim igralkam in igralcem iskreno čestitamo !