VIDEO! Andrea Petkovič izgubila živce ob sodniški napaki!

18.02.2015
Edina nemška teniška igralka, ki je uvrščena med TOP10 Andrea Petkovič, je bila zelo nezadovoljna z odločitvijo sodnika na WTA turnirju v Dubaju!

DUBAJ, ZAE - Še prejšnji teden je bila Andrea Petkovic velika zmagovalka WTA turnirja v Antwerpnu, včeraj pa je izpadla v svojem uvodnem nastopu na WTA Premier turnirju v Dubaju. Morda je na poraz vplivala tudi napaka sodnikov pri pomembni točki v 1. nizu, a to ni opravičilo za profesionalno teniško igralko.

Njena nasprotnica Kazahstanka Zarina Dijas je v 1. nizu pri vostvu s 6:5(40:40) poslala predolgo žogico, ki je pristala v avtu, a sta linijski in stranski sodnik to spregledala in ji določila točko. To je povsem iztirilo Andreo, ki je kot otrok kazala, da je bila žogica čez črto in potrditev iskala med gledalci, a nič ni pomagalo. Izgubila je še naslednjo točko in niz ter nato pri odhodu na počitek v jezi zalučala lopar v ograjo za klopjo v bližini linijskega sodnika!

"Ne morem verjeti, to je najslabša sodniška odločitev vseh časov," se je razburjala Andrea!

pripravil: Marjan B.